General

Van egy ötletem, megírom...

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(Gondolkodom…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. Soorzat adatlap IMDB pontszám

Soorzat adatlapján ahol link már van az imdb adatlapra, ki lehetne írni magát a pontszámot.

25 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (Gondolkodom…)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  2. Kedvenceim

Lehetne egy olyan gomb a követőben, a sorozat adatlapján és ahol még szükséges egy olyan gomb hogy "Kedvencnek Jelölöm" És persze egy olyan hogy "Nem tetszik/Utált" gomb és ezeket be tenné automatikusan valami listázóba, hogy akik szeretik újra nézni a sorozatokat vagy épp ellenkezőleg azoknak jól jönne az az opció.

10 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  3. Követő filter

A Követőben a fülek közül ki lehetne választani, hogy akarom-e, hogy megjelenjen a kalendáriumban vagy sem. Pl. nekem van egy olyan fül, ami a megnézendőket tartalmazza. Ezek teljesen feleslegesen jelennek meg egyelőre az airdatek között. Köszi

18 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  4. Egyedi sorozat hozzáadása, pl.: BME Videotorium-on lévő előadások

A BME Videotórium portálján néhány felvett BME-s előadás visszanézhető. Ezek nyomonkövetésére is jól használható lenne a WhatNext, ha lehetne egyedileg testreszabható sorozatot hozzáadni. (Név, évadok, epizódok száma, kép)

11 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  5. Airdate-en írhatná,hogy az adott rész hány órakor kerül adásba.

Az Airdate-en írhatná,hogy az adott rész hány órakor kerül adásba.
    Az Airdate-en írhatná,hogy a sorozat hányadik része az adott rész.
    Az Airdate-en jó lenne ha, ki lehetne kapcsolni mit jelenítsen meg.
    Az Airdate-en jó lenne ha, be lehetne állítani mennyi idővel előre mutassa a sorozatokat.
    A Követőbe jöhetne még vagy 2 szín.
    A Követőbe jöhetne egy utálom lista (ami később jó összehasonlítási alap lehetne más emberekkel)
    A Követő színeihez név társítás.
    Az Infóképen szerepelhetne az adott csoport színe és neve.
    A főoldalra saját rss/twitter beállítása.(pl felirat fordítók)
    Egész sorozat egy gombbal látottnak jelölése.
    Két ember összehasonlításánál a 0 részt "megnézetteket"…

19 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    vizsgálat alatt  ·  1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  6. Főoldal kapcsolóinak állapotának megjegyzése

Tökéletes kezdőlap lehetne az oldal, ha megjegyezné a kapcsolók állását, így mindig a pl. a "tegnap-saját" listát látnám azonnal.

23 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    tervezett  ·  0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  7. Sorozatajánló

Egy olyan sorozatajánló rendszer, mint ami a last.fm-en zenéket javasol. Megnézel valamit és az adatbázisból kikeresi, hogy az általad látott sorozatok többi nézője mi mást néz még és feldobja őket egy listába, az egyezés mértéke és az általad kedvelt műfajok, szerint. (példa: megnézed az SG:A-t, és a Firefly-t, a rendszer pedig megkeres mindenkit, aki ezeket látta és megnézi, hogy közülük mit néztek még sokan és kidobja válaszként a BSG-t és a Farscape-t - így könnyebben lehetne új sorozatokat találni, mert lehet, hogy egy hasonló ízlésű ember már előttünk talált valami jófélét - minél nagyobb az egyezés annál előrébb kerülne, tehát…

19 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  8. Teljes sorozat bejelölése látottként

Az oldal használatának elkezdéséhez jó lenne, ha lenne lehetőség bejelölni egy egész sorozatot látottként.
    Aki sok sorozatot néz, annak elég sok idő végigmenni az összes sorozat összes évadán amit látott.

149 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    tervezett  ·  3 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  9. Kasza opció

Kaszáltnak/Cancelled-nek lehessen jelölni sorozatot. Ez nem törlődne, meg maradna a statisztikában, de nem kempelne feleselegesen az Airdate listában, mivel nem releváns már

78 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    elindítva  ·  1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  10. Felirat értesítő

Az új sorozatoknál lehetne feliratértesítő.

120 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  11. Újranézések nyomonkövetése

Sztem nem csak én vagyok úgy vele hogy szeretem a kedvenc sorozataimat újranézni. Az tök szuper lenne ha nyomon lehetne követni hogy egy már látott sorozatot újranézve éppen hol járok.

57 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)

Mindenképpen lesz újranézés jelölésére lehetőség a jövőben, sőt újra-újra nézésre is:)
    Bele fog számítani a sorozatnézéssel töltött időbe, stb…
    Addig is, minden epizódot kiemelhetsz csillaggal, ami jó annak a követésére, hogy hol jársz az újranézéssel

12. Pirate Bay keresőmotor

Az nCore-on kívül lehetne integrálni a Pirate Bay-t is. Így nCore reg hiányában is lehetne "élvezni" az oldal ezen funkcióját. Szerintem sokan örülnének nek...

46 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  13. Mobil felület

Javasolnám egfy mobil felület kialakitását de nem ilyen android apps szerüen hanem egy külön m.whatnext.eu subdomainen akár jquery mobile használatával minden eszközön tökéletesen működtettető lenne szerintem akár ios akár android akár win mobile platformról van szó sőt tabletekre is külön optimizálható a dolog :)
    Én már használtam ezt a Jquery megoldást annyira nem macerás átporolni rá egy már meglévő motort szerintem ;)

És utána ezt akár egy sima "web page megnyitós" alkalmazásal le lehetne tudni iOS a többi platformon is és azt kirakni az adott Storeokba mostanában elég sok böngészős játék ezt a taktikát választotta iOS platformon pl.

30 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  14. "Nyeremény"

Lehetne évad teljesítésért vagy bizonyos kritériumok teljesítése után "trófeát" szerezni. Hasonlatosan, mint a GetlGlue. Ott úgynevezett jelvényeket lehet szerezni megtekintésekért. Itt is lehetne valami hasonló.

156 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    vizsgálat alatt  ·  5 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  15. a régiben volt és hiányzik :)

A követőnek régen volt vagy 8 választható kinézete, és nekem ebből az egyik hiányzik, nagyon szerettem, nagoyn nagyon nagyon a húgomnak meg egy másik, szóval hiányoljuk azt hogy megint lehessen stílust választani ne csak ez a kettő legyen, nem lehet átimportálni, amik régen voltak? óh erre nem hiszem h választ fogok kapni, mert ötletet kell írni nem kérdést, szóval én azt szeretném ötletelni, h ez hiányzik :)
    köszönöm h fogalkoztál ezzel :)

8 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    tervezett  ·  0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  16. Több csoport a követőnél

Azt szeretném kérdezni a szerkesztőktől, hogy olyan opcióban gondolkodtak-e már, hogy a követőnél az öt csoporton kívül lehetne több csoportot is létrehozni? Na nem mintha így ne lenne átlátható a figyelemmel követett sorozatok mindegyike, de én örülnék egy ilyen opciónak:). (Lehet hogy van is ilyen csak én nem találtam??)

41 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  17. A tervezett barát lista mellé levélküldési lehetőséget.

Szerintem fontos lenne:) ha van már ilyen akkor elnézést:)

28 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  18. "Ikon tervezés"

Azokhoz a sorozatokhoz lehetne amelyik nem rendelkezik vele ahogy látom van pár és ez lehet hogy valaki kedvence és ért az ilyesmihez. Ezt persze felülbírálnák és ha megfelel kikerülne.

5 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  19. Magyarországi airdate

Külön az airdate részen egy olyan menü ahol azt látnám, hogy az általam nézett sorozatok itthon mikor és melyik csatornán mennek.

90 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    tervezett  ·  1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  20. Befejezett/elkaszált becsukása

Jó lenne ha a befejezett/elkaszált sorozatokat, valamilyen módon be lehetne csukni(tehát hogy ne kelljen a teljes utolsó évad részeit mutató kockákat nézni, hanem ott üres lenne, de visszalapozható, vagy kapna egy nulladik évadot, ahol mondjuk csak 1 rész lenne. Szerintem ezzel is lehetne kicsit javítani az átláthatóságon.

31 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →